VYHLÍDKOVÉ LETY BALONEM - Chrudim, Pardubice a okolí

Oficiální facebook - Balonklub Chrudim s.r.o. Telefonní kontakt - Balonklub Chrudim s.r.o. - volejte 777 314 444 nebo 604 807 423

Darujte nejžádanější let balonem KLASIK a dopřejte sobě nebo svým blízkým zážitek na celý život

Lety balonem jsou zážitkovým hitem posledních let. A proto, pokud chcete udělat radost sobě, svým přátelům nebo kolegům v práci, s letenkou KLASIK neuděláte chybu. Balonklub Chrudim pro vás pořádá krásné vyhlídkové lety se startem v Chrudimi, Slatiňanech, Pardubicích nebo na Seči. Poleťte s námi a poznejte kouzlo Východních Čech. Cena letenky KLASIK pro jednu osobu je od 3.790,- Kč. Při nákupu skupinového letu poskytujeme množstevní slevy (při zasílání letenky poštou účtujeme náklady na balné a poštovné 89,- Kč).

KOUPIT TENTO LET

Objednejte let balonem KLASIK a rezervujte si termín letu

let balonem KLASIK
let balonem KLASIK

V ceně letenky KLASIK získáte:

CENY letenek KLASIK přehledně:

Neváhejte! Objednejte let balonem KLASIK a rezervujte si termín letu ještě dnes.

KOUPIT TENTO LET

let balonem KLASIK
let balonem KLASIK

Jak probíhá vyhlídkový let balonem?

Let balonem trvá přibližně hodinu a může se ho účastnit 1 až 6 osob. Horkovzdušný balon letí ve výšce 500 m nad zemí a urazí vzdálenost až 20 km. Při našich trasách se můžete těšit na výjimečný rozhled na města Pardubice nebo Chrudim, ve Slatiňanech si vychutnáte krásy zámeckého parku a vřele doporučujeme také ptačí pohled na přehradu Seč s panoramatem svahu Železných hor, který se táhne od Chvaletic přes Třemošnici, Maleč až k Chotěboři. Neméně krásný je i výhled na údolí Chrudimky při letu od Seče, přes Horní Bradlo, k přehradě Křižanovice a dále údolím Pekla kolem zříceniny hradu Strádova k Práčovu a Slatiňanům.

Po Praze, Brnu a Táboře je Balonklub Chrudim čtvrté nejvýznamnější centrum létání. S balony létáme již od roku 1991, a proto se není čeho bát. Při letu balonem ztrácejí zábrany dokonce i ti, kteří se jinak ve výškách necítí dobře. Hlavní sezóna létání je od dubna do konce října. Létáme však po celý rok, když nám přeje slunečné počasí s větrem do 3 m/s.

let balonem KLASIK
let balonem KLASIK

KOUPIT TENTO LET

Nepřehlédněte další lety balonem, které vám v balonklubu nabízíme

Zpět na přehled typu letů »   Zpět na titulní stranu »