Balony nad Alpami - Filzmoos 2015 | Lety balonem | Balonklub.cz

Rezervovat let

Balony nad Alpami – Filzmoos 2015

Mimořádně příznivé letové podmínky provázely letošní – již šestý ročník – balónové fiesty v rakouském zimním středisku FILZMOOS. Od neděle 17.1. do středy 21.1. umožnilo slunné počasí 35 posádkám z Rakouska, ČR, Německa, Holandska, Litvy, Polska, Švédska a Anglie provést 4 krásné lety. Ani my jsme nechyběli. Náš tým byl stejný jako v loňském a předloňském roce – Ilona + Tomáš Pirnerovi a Dani + Joe Nowak. Vítr vál od JV, J, JZ. Balóny létaly kolem ledovce Dachstein, majestátního vrcholu Bischofsmütze, jezera Hallstatt a dalších pozoruhodných míst. Piloti přistávali po 2-3 hodinových letech v údolí Bad Aussee, Bad Mitterndorf, Gossau, Abtenau a Bad Ischl. Obrázky z jednotlivých letů si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Spojte se s námi na sociálních sítích