Let balonem Chrudim, Pardubice

Horkovzdušný balon | Let balonem | Balóny Chrudim | Balóny Pardubice
let balónem, Balonklub Chrudim s.r.o. - volejte 777 314 444, 604 807 423 let balónem, Balonklub Chrudim s.r.o. - volejte 777 314 444, 604 807 423

Nabitý víkend finále babího léta

08.10.2011

Nabitý víkend finále babího létaNa rozdíl od letních měsíců (červen, červenec, srpen) se měsíc září s krásným a dlouhým babím létem z hlediska balónových letů vydařil.

Sluníčko, modrá obloha a mírný vítr - to jsou ideální podmínky pro let balónem, kterých jsme provedli mnoho. Poslední víkend na přelomu září a října jsme zahájili v pátek 30.9. v podvečer startem z Chrudimi. Východní vítr balón zavál do Skoradova nedaleko zříceniny hradu Lichnice, kde proběhlo hladké přistání. V sobotu dopoledne pak následoval speciální balónový let při příležitosti Zlaté přilby - start z plochodrážního stadionu v Pardubicích ve Svítkově. Vítr vál severovýchodní. Přistání proběhlo u obce Choltice. Na odpolední sobotní let balónem se ve Vyžicích u Heřmanova Městce sešly 3 balóny. Po klidném hodinovém letu nad Železnými horami s přeletem Lichnice za stále mírného severovýchodního větru všechny balóny řízené zkušenými piloty přistály na jedné louce u Pařížova. V neděli dopoledne jsme zopakovali let balónem z plochodrážního stadionu ve Svítkově.  Tentokrát za severního větru s přistáním v Lánech u Bylan. Odpolední nedělní let balónem se startem z chrudimského letiště opět za mírného severovýchodního větru (v 1000m nad zamí byla rychlost dle GPS 15km/h) byl završením vydařeného víkendu. Přistání proběhlo u Vršova - mezi Sečí a Horním Bradlem. Poděkování za krásné lety patří všem zúčastněným - pasažérům, pilotům (Petrovi, Karlovi, Pepovi a Tomášovi), doprovodu (Honzíkovi, Pepovi, Ilonce, Davidovi) a samozřejmě i Katce, která vše naplánovala a vytelefonovala.

Zpět na přehled

Vybírejte z celé naší nabídky
nabízíme unikátní balonové lety

Nepřehlédněte - let balonem

KONTROLA ÚCL

V červenci 2014 nás navštívili inspektoři Úřadu civilního letectví na kontrolu dokumentace. Kontrola proběhla bez závad.


NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU

Založili jsme náš vlastní facebookový profil - připojte se k nám - NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU!


NOVÉ PRODEJNÍ MÍSTO V PARDUBICÍCH

Dne 1. 10. 2012 jsme pro Vás otevřeli kancelář v Pardubicích. Najdete nás na adrese Náměstí Čsl.legií 500. Odkaz na mapu ZDE.


CERTIFIKÁTY ÚŘADU PRO CIVILNÍ LETECTVÍ

Náš nový balon obdržel od Úřadu pro civilní letectví následující certifikáty:

  • Zápis do leteckého rejstříku
  • Osvědčení letové způsobilosti

Kontaktujte nás

Mapy.czBalonklub Chrudim s.r.o.
Obchodně bytové centrum (OBC) Balustráda
Resselovo náměstí 12
537 01 Chrudim

tel.: 777 314 444
tel.: 604 807 423
e-mail: info@balonklub.cz

Pobočka Pardubice

google mapyPobočka Pardubice
Náměstí Čsl. Legií 500
530 02 PardubiceLet balonem - objednávka

U nás můžete platit i takto!

Nabízíme platbu i prostřednictvím SODEXO!

www.sodexo-benefity.cz