Let balonem Chrudim, Pardubice

Horkovzdušný balon | Let balonem | Balóny Chrudim | Balóny Pardubice
let balónem, Balonklub Chrudim s.r.o. - volejte 777 314 444, 604 807 423 let balónem, Balonklub Chrudim s.r.o. - volejte 777 314 444, 604 807 423

ADVENTNÍ LET balonem z Pardubic

09.12.2012

ADVENTNÍ LET balonem z Pardubic

Druhá adventní neděle (9.12.) byla ve znamení krásného počasí - modré oblohy, sluníčka a mírného větru. Ideální počasí pro zimní let balónem. Rozhodli jsme se pro klubový let se startem z Pardubic.

 

Sněhu bylo tak akorát (cca 5cm), teplota okolo -5°C. Při zemi foukal slabý jihovýchodní vítr, který se postupně měnil na západní a zesiloval. V 1000m, kam jsme vystoupali, měl rychlost 35km/h. V této výšce jsme se dostali nad inversní pokličku a tak jsme viděli i Krkonoše se Sněžkou. K výhodám startů v zimě patří to, že se dá létat celý den. Startovali jsme ve 12 hodin, přistávali pak krátce po 13-té hodině u Holic. Nemusí se brzy vstávat ani se nevracíme tak pozdě jako v letních měsících. Jediné, co je třeba, je pořádně se obléci. Let se nám líbil a až zase počasí dovolí, rádi si ho zopakujeme - zase odjinud.

PROHLÉDNĚTE SI FOTOGALERII
Mladý pomocníkPříprava obalu balónu před letemzalepení RVVKontrola zapojení lanBalon je připraven k nafukování studeným vzduchemNafukování obalu studeným vzduchemMladý pomocník 2Počátek topeníObal se zvedáObal se zvedá dále...Balon je připraven ke vzletujedna reklamní...LetímeZdravímeAuta vypadají jako hračkyArchaPolabiny a GlobusStaré rameno LabeKrkonoše se Sněžkou nad inversí, elektrárna ve smogové pokličce SněžkaKunětická horaKuňka s okolímA jdeme dolůStíny se prodlužujíZemě se blížíSkok po prvním dotykuPo přistání - na sněhu to nebrzdí

Zpět na přehled

Vybírejte z celé naší nabídky
nabízíme unikátní balonové lety

Nepřehlédněte - let balonem

KONTROLA ÚCL

V červenci 2014 nás navštívili inspektoři Úřadu civilního letectví na kontrolu dokumentace. Kontrola proběhla bez závad.


NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU

Založili jsme náš vlastní facebookový profil - připojte se k nám - NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU!


NOVÉ PRODEJNÍ MÍSTO V PARDUBICÍCH

Dne 1. 10. 2012 jsme pro Vás otevřeli kancelář v Pardubicích. Najdete nás na adrese Náměstí Čsl.legií 500. Odkaz na mapu ZDE.


CERTIFIKÁTY ÚŘADU PRO CIVILNÍ LETECTVÍ

Náš nový balon obdržel od Úřadu pro civilní letectví následující certifikáty:

  • Zápis do leteckého rejstříku
  • Osvědčení letové způsobilosti

Kontaktujte nás

Mapy.czBalonklub Chrudim s.r.o.
Obchodně bytové centrum (OBC) Balustráda
Resselovo náměstí 12
537 01 Chrudim

tel.: 777 314 444
tel.: 604 807 423
e-mail: info@balonklub.cz

Pobočka Pardubice

google mapyPobočka Pardubice
Náměstí Čsl. Legií 500
530 02 PardubiceLet balonem - objednávka

U nás můžete platit i takto!

Nabízíme platbu i prostřednictvím SODEXO!

www.sodexo-benefity.cz